• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Aparat për përgatitjen e kafesë CASO 1849

Në stok
  • Referenca: AGDCSOEXP0003
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 10-14 ditë

115,48 € me TVSH

Lloji i prizës kryesore :Type E
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :220 - 240 V
Fuqia :600 W
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e argjendtë
Lloji i kafes që mund të përdoret :Kokrra , E bluar

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme