Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

LAPTOP HP ELITE 8200 i5-2400 4GB 250GB DVDRW TOWER Win7pro I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYHP-KOM0114
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

128,74 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Aplikimi :Për përdorim profesional dhe në zyre
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-2400 (6M Cache, 3.10 / 3.40 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :4-core, 4-threads
RAM memorje :4 GB
Lloji i RAM :DDR3 DIMM
Lloji i diskut :HDD
Kapaciteti i diskut :HDD 250 GB
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 2000
Memorja e kartelës grafike :Shared
Drajvi optik :DVD recorder
Komunikimi :LAN (RJ-45)
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm , Line In , Line Out , Mikrofon
Hyrja/Dalja e fotografisë :DisplayPort , D-Sub / VGA
Interfejset :PCI Express , PS/2 , USB 2.0
Lloji i prizës kryesore :Type E
Lloji i furnizuesit të rrymës :I integruar
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Rangu i energjisë elektrike :201-300 W
Lloji i shtëpizës :Tower
Materiali :Metal , Plastikë
Ngjyra kryesore :E zezë
Informata tjera :Kompjuteri është i përdorur, i testuar, gërvishtje të mundshme në shtëpizë, eficient dhe i gatshëm për punë , Sistem operativ të para-instaluar në disk , Windows 7 Pro 64bit
Përmbajtja e paketimit :Kompjuter PC

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme