Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

HP ZBOOK 15 G1 i7-4700MQ 16GB 250GB SSD 15" FHD K1100 DVD Win7pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYHP-NOT0029
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

504,75 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :Business / Premium
Seksioni :For demanding
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i7
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i7-4700MQ (6M Cache, 2.40 / 3.40 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :4-core, 8-threads
RAM memorje :16 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Mundësi shtimi i RAM :Po
Kapaciteti maksimal i RAM :32 GB
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 250 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics , NVIDIA® Quadro
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 4600 , NVIDIA® Quadro K1100M
Memorja e kartelës grafike :2 GB
Lloji i ekranit :TN
Madhësia e ekranit :15,6"
Rezolucioni :1920 x 1080
Drajvi optik :DVD player
Komunikimi :Bluetooth , LAN (RJ-45) , WiFi
Versioni i bluetooth :4.0
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje/Mikrofon (Combo)
Hyrja/Dalja e fotografisë :DisplayPort , D-Sub / VGA
Numri i porteve USB 2.0 :1
Numri i porteve USB 3.0 :3 x
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :eSata , SATA , Thunderbolt , USB 2.0 , USB 3.0
Funksione :Mikrofon i integruar , Dock connector , Fingerprint reader , Kensington Lock , Lexues kartelash memorike , Lexues SmartCard , Altoparlantë stereo , Trackpoint
Veçoritë e tastaturës :Tastaturë numerike
Lloji i prizës kryesore :Type E/F
Bateria :8-cells , Lithium-Ion
Kohëzgjatja e baterisë (deri) :1 h
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Materiali :Metal , Plastikë
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e argjendtë
Pesha :3,18 kg , 3-3.4 kg
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, gërvishtje të mundshme në shtëpizë, efikas dhe i gatshëm për punë , Sistem operativ të parainstaluar në disk , Windows 7 Pro 64bit
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme