Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

HP EliteBook 820 G3 i5-6300U 8GB 250GB SSD 12/5"FHD Win7pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYHP-NOT0030
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

398,96 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :Business / Premium
Seksioni :Every day
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-6300U (3M Cache, 2.40 / 3.00 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :8 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 250 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 520
Memorja e kartelës grafike :Shared
Lloji i ekranit :IPS
Madhësia e ekranit :12,5"
Rezolucioni :1920 x 1080
Drajvi optik :Nuk ka
Komunikimi :Bluetooth , LAN (RJ-45) , WiFi
Versioni i bluetooth :4.0
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje/Mikrofon (Combo)
Hyrja/Dalja e fotografisë :DisplayPort , D-Sub / VGA
Numri i porteve USB 3.0 :2 x
Numri i porteve USB Type C :1
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :SATA III , USB 3.0 , USB type C
Funksione :Mikrofon i integruar , Dock connector , Kensington Lock , Lexues kartelash memorike , Altoparlantë stereo , Trackpoint
Sloti për kartela memorike :SD
Lloji i prizës kryesore :Nuk ka të dhëna
Bateria :Lithium-Ion
Kohëzgjatja e baterisë (deri) :1 h
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Materiali :Plastikë
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e argjendtë
Nuanca e ngjyrës :Nuk ka
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, gërvishtje të mundshme në shtëpizë, efikas dhe i gatshëm për punë , Sistem operativ të parainstaluar në disk , Windows 7 Pro 64bit
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme