Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

LAPTOP DELL LATITUDE E6530 i5-3320M 4GB 128GB SSD DVDRW 15/6"HD Win7pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYDELNOT0213
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

277,66 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :Business / Premium
Seksioni :Every day
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-3320M (3M Cache, 2.60 / 3.30 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :4 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 120 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 4000
Memorja e kartelës grafike :Shared
Lloji i ekranit :TFT
Madhësia e ekranit :15,6"
Rezolucioni :1366 x 768
Drajvi optik :DVD recorder
Komunikimi :LAN (RJ-45) , WiFi
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Hyrja/Dalja e fotografisë :D-Sub / VGA , HDMI
Numri i porteve USB 2.0 :4 x
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :SATA , USB 2.0
Funksione :Mikrofon i integruar , Kensington Lock , Memory card reader , SmartCard reader , Altoparlantë stereo , Trackpoint
Sloti për kartela memorike :SD , SDHC , SDXC
Veçoritë e tastaturës :Tastaturë numerike
Lloji i prizës kryesore :Nuk ka të dhëna
Bateria :6-cells , Lithium-Ion
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :Nuk ka të dhëna
Materiali :Metal , Plastikë
Ngjyra kryesore :Grafit
Pesha :2,86 kg , 2.5-2.9 kg
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, mund të ketë gërvishtje në shtëpizë, funksional dhe i gatshëm për punë , Windows 7 Pro 64 bit për kompjuterë Dell
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme