Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor Epson EH-TW6700W V11H829040 (3LCD/ 1080p (1920x1080)/ 3000 ANSI/ 70000:1)

Në stok
  • Referenca: MULEPSPMU0215
  • EAN: 8715946617909
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

1 952,88 € me TVSH

Ndriqueshmëria :3000 ANSI
Kontrasti :70000:1
Fuqia e altoparlantit :20W
Komunikimi :WiFi
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Hyrja/Dalja e fotografisë :D-Sub / VGA , HDMI
Interfejset :USB 2.0
Konektori i kartelave memorike :Nuk ka
Lloji i prizës kryesore :Type E
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Teknologjia :3LCD
Lloji i projektorit :Nuk ka të dhëna
Rezolucioni bazik :1080p (1920x1080)
Madhësia minimale e fotografisë :30
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 30 gradë
HDMI :2x
Fuqia e llampës :250 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :5000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :3500 h
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Kensington Lock , Altoparlant stereo
Lartësia :157 mm
Gjerësia :410 mm
Thellësia :304 mm
Përmbajtja e paketimit :Bateritë , Kabllo e rrymës , Teledirigjuesi , Manuali i pdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme