Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor BenQ MH733 9H.JGT77.13E (DLP/ 1080p (1920x1080)/ 4000 ANSI/ 16000:1)

Në stok
  • Referenca: SYSBENPBI0005
  • EAN: 4718755069734
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

1 077,49 € me TVSH

Aplikimi :Business , Education
Ndriqueshmëria :4000 ANSI
Kontrasti :16000:1
Fuqia e altoparlantit :10W
Komunikimi :LAN (RJ-45) , Wired , Wireless
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm , RCA
Hyrja/Dalja e fotografisë :D-Sub / VGA , HDMI , S-Video
Interfejset :USB (Type mini B) , USB 2.0
Lloji i prizës kryesore :Type E
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Teknologjia :DLP
Lloji i projektorit :Long throw
Rezolucioni bazik :1080p (1920x1080)
Rezolucioni maksimal :WUXGA (1920 x 1200)
Madhësia minimale e fotografisë :30
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Zoom total :1.3x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 30 gradë
HDMI :2x
Fuqia e llampës :240 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :8000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :4000 h
Niveli i zhurmës :33 dB
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Automatic keystone correction , Control and management over the network , Image transmission via LAN , Image transmission via USB , Kensington Lock , Manual focus adjustment , Quick on/off , Security bar , Split screen into 4
Pesha :2500 g
Lartësia :120 mm
Gjerësia :296 mm
Thellësia :221 mm
Informata tjera :Kompatibil me iOS, Mac, Android dhe Windows , Komunikim wireless pas blerjes së modulit QCast ose QCast Mirror
Përmbajtja e paketimit :Bateritë , Kapaku i objektivit , Kabllo e rrymës , Udhëzuesi fillestar , Teledirigjuesi , Manuali i përdorimit në CD , Kabllo VGA

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme