Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor LED InFocus IN112XV (DLP/ SVGA (800x600)/ 3800 ANSI/ 26000:1)

Në stok
  • Referenca: SYSINCPBI0007
  • EAN: 797212987594
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

381,26 € me TVSH

Lloji :LED
Aplikimi :Business , Education , Home cinema
Ndriqueshmëria :3800 ANSI
Kontrasti :26000:1
Fuqia e altoparlantit :30W
Komunikimi :Me kabllo
Hyrja/Dalja e fotografisë :HDMI , S-Video
Interfejset :RCA
Lloji i prizës kryesore :Type E
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :220 - 240 V
Teknologjia :DLP
Projektimi :Projektim i përparmë
Rezolucioni bazik :SVGA (800x600)
Rezolucioni maksimal :WUXGA (1920 x 1200)
Zoom total :1.1x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
HDMI :1x
Fuqia e llampës :195 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :15000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :6000 h
Hyrjet e fotografisë :VGA x 1
Daljet e fotografisë :VGA x 1
Niveli i zhurmës :31 dB
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :3D Ready
Ngjyra kryesore :E zezë
Pesha :2,38 kg
Lartësia :100.1 mm
Gjerësia :315 mm
Thellësia :223.5 mm
Përmbajtja e paketimit :Kabllo e rrymës , Teledirigjuesi , Kabllo VGA

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme