Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor short throw BenQ MS630ST 9H.JDY77.13E (DLP/ SVGA (800x600)/ 3200 ANSI/ 13000:1)

Në stok
  • Referenca: MULBENPMU0316
  • EAN: 4718755058998
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

630,78 € me TVSH

Ndriqueshmëria :3200 ANSI
Kontrasti :13000:1
Komunikimi :Me kabllo
Hyrja/dalja e zërit :Line In , Line Out , RCA
Hyrja/Dalja e fotografisë :Component , Composite , D-Sub / VGA , HDMI , S-Video
Interfejset :COM (serial) , USB 2.0
Konektori i kartelave memorike :Nuk ka
Lloji i prizës kryesore :Type E
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Teknologjia :DLP
Lloji i projektorit :Short throw
Projektimi :Short-throw
Rezolucioni bazik :SVGA (800x600)
Rezolucioni maksimal :WUXGA (1920 x 1200)
Madhësia minimale e fotografisë :60
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 30 gradë
HDMI :1x
Jetëgjatësia e llampës (eco) :6000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :4000 h
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Rregullim i lartësisë , Rregullim i këndit
Lartësia :116 mm
Gjerësia :288 mm
Thellësia :234 mm
Përmbajtja e paketimit :Kabllo e rrymës , Tele dirigjues , Manuali i përdorimit , Kabllo VGA

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme