Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor Ricoh PJ-X5461

Në stok
  • Referenca: SYSRICPBI0006
  • EAN: 4961311914409
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

523,06 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Aplikimi :Business , Education
Ndriqueshmëria :4000 ANSI
Kontrasti :8000:1
Fuqia e altoparlantit :10W
Komunikimi :Me kabllo
Interfejset :Mini USB , RJ-45 (Ethernet LAN) , RS232
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :XGA (1024x768)
Rezolucioni maksimal :XGA (1024 x 768)
Madhësia minimale e fotografisë :40”
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Zoom total :1.36x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 30 gradë
HDMI :2x
Fuqia e llampës :260 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :6000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :3000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , HDMI x 1 , HDMI / MHL x 1 , Mini D-Sub x 1 , S-Video x 1
Daljet e fotografisë :Mini D-sub x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Niveli i zhurmës :37 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :338 W
Konsumi i energjisë - ECO mode :270 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :3D Ready , Bashkëpunim me Crestron RoomView , Lens Shift , Security bar
Ngjyra kryesore :E bardhë
Pesha :3200 g
Lartësia :105 mm
Gjerësia :314 mm
Thellësia :224 mm
Informata tjera :Kensington Lock
Përmbajtja e paketimit :Çantë , Bateri për teledirigjues , CD-ROM , Kapak për objektiv , Kabllo e rrymës , Teledirigjues , Kabllo VGA

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme