Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA W334e DLP WXGA 3700 ANSI 22.000:1

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPBI0018
  • EAN: 5055387661233
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

507,10 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Ndriqueshmëria :3700 ANSI
Kontrasti :22000:1
Fuqia e altoparlantit :10 W
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , HDMI , VGA
Interfejset :RS232 , USB type A
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :WXGA (1280x800)
Rezolucioni maksimal :WXGA (1280 x 800)
Madhësia minimale e fotografisë :27”
Madhësia makismale e fotografisë :301"
Zoom total :1.1x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
HDMI :1x
Fuqia e llampës :203 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :10000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :6000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , HDMI x 1 , VGA x 1
Daljet e fotografisë :VGA x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Niveli i zhurmës :27 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :225 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Amazing Color function , Çkyçje automatike , Altoparlantë të integruar , Mundësi funksionimi 24/7
Ngjyra kryesore :E zezë
Pesha :3000 g
Lartësia :108 mm
Gjerësia :316 mm
Thellësia :244 mm
Përmbajtja e paketimit :Bateritë e teledirigjuesit , Kabllo e rrymës , Projektor , Teledirigjues , Manuali i përdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme