Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA EH334 DLP 1080p 3600 ANSI 20.000:1

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPBI0023
  • EAN: 5055387660120
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

824,23 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Ndriqueshmëria :3600 ANSI
Kontrasti :20000:1
Fuqia e altoparlantit :10 W
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , HDMI , VGA
Interfejset :RS232 , USB type A
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :1080p (1920x1080)
Rezolucioni maksimal :1080p (1920x1080)
Madhësia minimale e fotografisë :28
Madhësia makismale e fotografisë :301"
Zoom total :1.1x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
HDMI :1x
Fuqia e llampës :240 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :10000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :3500 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , HDMI x 1 , VGA x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Niveli i zhurmës :27 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :295 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Amazing Color function , Altoparlantë të integruar , Përkrahje MHL
Ngjyra kryesore :E bardhë
Pesha :2910 g
Lartësia :244 mm
Gjerësia :316 mm
Thellësia :108 mm
Përmbajtja e paketimit :Bateritë e teledirigjuesit , Kabllo e rrymës , Projektor , Teledirigjues , Manuali i përdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme