Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA DW318e DLP WXGA 3700 ANSI 20.000:1

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPBI0017
  • EAN: 5055387662148
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

522,96 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Aplikimi :Business , Education
Ndriqueshmëria :3700 ANSI
Kontrasti :20000:1
Fuqia e altoparlantit :10 W
Komunikimi :USB
Interfejset :RS232 , USB type A
Sloti për kartela memorike :Nuk ka
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :Nuk ka të dhëna
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :WXGA (1280x800)
Rezolucioni maksimal :WXGA (1280 x 800)
Objektivi :Gjatësia fokale e objektivit: 21.85-24 mm
Madhësia minimale e fotografisë :27”
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Zoom total :1.1x
HDMI :1x
Fuqia e llampës :203 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :10000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :6000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , HDMI x 1
Daljet e fotografisë :VGA x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Niveli i zhurmës :27 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :225 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :3D Ready , Auto-Keystone , DLP , Kensington Lock , Altoparlantë mono
Ngjyra kryesore :E zezë
Pesha :3000 g
Lartësia :108 mm
Gjerësia :316 mm
Thellësia :244 mm
Përmbajtja e paketimit :Kabllo e rrymës , Projektor , Teledirigjues , Manuali i pordorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme