Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

DELL OPTIPLEX 3020 i3-4150 4GB 500GB DVD SFF Win7pro I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYDELKOM0268
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

166,70 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Aplikimi :Për përdorim profesional dhe në zyre
Seria e procesorit :Intel Core i3
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i3-4150 (3M Cache, 3.50 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :4 GB
Lloji i RAM :DDR3 SDRAM
Lloji i diskut :HDD
Kapaciteti i diskut :HDD 500 GB
Numri i disqeve :1 disk
Shpejtësia e rrotullimeve :7200 rpm
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 4400
Memorja e kartelës grafike :Shared
Drajvi optik :DVD player
Komunikimi :LAN (RJ-45)
Standardi i komunikimit :LAN 10/100/1000 Mbps
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm , Line In , Line Out , Mikrofon
Hyrja/Dalja e fotografisë :D-Sub / VGA
Numri i porteve USB 2.0 :6 x
Numri i porteve USB 3.0 :2 x
Numri i porteve USB në panelin e përparmë :2 x USB 2.0
Interfejset :PCI Express , SATA III , USB 2.0 , USB 3.0
TPM encryption platform :Po
Lloji i prizës kryesore :Type E
Lloji i furnizuesit të rrymës :I integruar
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Rangu i energjisë elektrike :201-300 W
Fuqia e rrymës :255 W
Kensington Lock :Po
Lloji i shtëpizës :SFF Small Form Factor
Materiali :Metal , Plastikë
Ngjyra kryesore :E argjendtë
Ngjyra tjetër :E zezë
Pesha :6,00 kg
Lartësia :290 mm
Gjerësia :93 mm
Thellësia :312 mm
Informata tjera :The system is pre-installed on disk.
Përmbajtja e paketimit :Tastaturë , Maus

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme