• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Kufje me mikrofon Corsair HS60 CA-9011174-EU (e zezë)

Në stok
  • Referenca: PERCRISLU0010
  • EAN: 843591062664
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

103,17 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Komunikimi :Me kabllo
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e bardhë

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme