• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

LAPTOP DELL VOSTRO 3350 i5-5200U 8GB 128GB SSD 13/3" HD Win10pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYDELNOT0178
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

195,87 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :For home / Multimedia
Seksioni :Every day
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-5200U (3M Cache, 2.20 / 2.70 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :8 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 128 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 5500
Memorja e kartelës grafike :Shared
Lloji i ekranit :TN
Madhësia e ekranit :13,3"
Rezolucioni :1366 x 768
Komunikimi :Bluetooth , LAN (RJ-45) , WiFi
Versioni i bluetooth :3.0
Sistemi operativ :Windows 10 Pro
Hyrja/dalja e zërit :Kufje/Mikrofon (Combo)
Hyrja/Dalja e fotografisë :D-Sub / VGA , HDMI
Numri i porteve USB 2.0 :2 x
Numri i porteve USB 3.0 :2 x
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :USB 2.0 , USB 3.0
Funksione :Mikrofon i integruar , Fingerprint reader , Lexues kartelash memorike , Altoparlantë stereo , Trackpoint
Sloti për kartela memorike :MMC , SD , SDHC , SDXC
Lloji i prizës kryesore :Type E
Bateria :Lithium-Ion
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :220 - 240 V
Materiali :Metal , Plastikë
Ngjyra kryesore :Grafit
Pesha :2,40 kg , 2-2.4 kg
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, mund të ketë gërvishtje në shtëpizë, funksional dhe i gatshëm për punë , Windows 10 Pro 64 bit për kompjuterë refurbished te parainstaluar
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme