• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Laptop HP EliteBook 820 G2 i5-5200U 4GB 120GB SSD 12/5"HD Win8pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYHP-NOT0031
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

166,33 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :Business / Premium
Seksioni :Every day
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-5200U (3M Cache, 2.20 / 2.70 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :4 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 120 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 5500
Memorja e kartelës grafike :Shared
Lloji i ekranit :TN
Madhësia e ekranit :12,5"
Rezolucioni :1366 x 768
Drajvi optik :Nuk ka
Komunikimi :Bluetooth , LAN (RJ-45) , WiFi
Versioni i bluetooth :4.0
Sistemi operativ :Windows 8.x Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje/Mikrofon (Combo)
Hyrja/Dalja e fotografisë :DisplayPort , D-Sub / VGA
Numri i porteve USB 3.0 :3 x
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :SATA , USB 3.0
Funksione :Mikrofon i integruar , Dock connector , Kensington Lock , Lexues kartelash memorike , Altoparlantë stereo , Trackpoint
Sloti për kartela memorike :SD
Lloji i prizës kryesore :Type E/F
Bateria :Lithium-Ion
Kohëzgjatja e baterisë (deri) :1 h
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :230 V
Ngjyra kryesore :E zezë
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, gërvishtje të mundshme në shtëpizë, efikas dhe i gatshëm për punë , Sistem operativ Windows 8 Pro 64bit të parainstaluar
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme