• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

LAPTOP LENOVO ThinkPad T440S i5-4300U 8GB 180GB SSD 14”HD+ Win7pro + furnizues rryme I PËRDORUR

Në stok
  • Referenca: UZYLEVNOT0058
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

256,83 € me TVSH

Gjendja e produktit :I përdorur
Lloji :Laptop
Klasa :Business / Premium
Seksioni :Every day
Intel in the device :Classic laptop
Seria e procesorit :Intel Core i5
Modeli i procesorit :Intel® Core™ i5-4300U (3M Cache, 1.90 / 2.90 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit :2-core, 4-threads
RAM memorje :8 GB
Lloji i RAM :DDR3L SO-DIMM
Lloji i diskut :SSD
Kapaciteti i diskut :SSD 180 GB
Shpejtësia e rrotullimeve :Nuk aplikohet
Seria e kartelës grafike :Intel® HD Graphics
Modeli i kartelës grafike :Intel® HD Graphics 4400
Memorja e kartelës grafike :Shared
Lloji i ekranit :TN
Madhësia e ekranit :14,0"
Rezolucioni :1600 x 900
Drajvi optik :Nuk ka
Komunikimi :Bluetooth , LAN (RJ-45) , WiFi
Versioni i bluetooth :4.0
Sistemi operativ :Windows 7 Professional
Hyrja/dalja e zërit :Kufje/Mikrofon (Combo)
Hyrja/Dalja e fotografisë :DisplayPort , D-Sub / VGA
Numri i porteve USB 3.0 :2 x
Numri i altoparlantëve :2.0
Interfejset :SATA , USB 3.0
Funksione :Mikrofon i integruar , Kensington Lock , Lexues kartelash memorike , Altoparlantë stereo , Trackpoint , Ueb kamerë
Sloti për kartela memorike :MMC , SD
Lloji i prizës kryesore :Type E/F
Kohëzgjatja e baterisë (deri) :1 h
Garancioni i baterisë :1 muaj
Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateri - rrymë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :Nuk ka të dhëna
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e argjendtë
Pesha :1,60 kg , 1.5-1.9 kg
Informata tjera :Laptop i përdorur, i testuar, me gërvishtje të mundshme të shtëpizës, efikas dhe i gatshëm për punë , Tastaturë QWERTY , Sistem të parainstaluar në disk , Windows 7 Pro 64bit për kompjuterë Lenovo
Përmbajtja e paketimit :Laptop , Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme