• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Lexues barkodesh Qoltec 50860

Në stok
  • Referenca: URSQOCCZK0001
  • EAN: 5901878508603
  • Koha e dërgimit: 10 ditë

26,65 € me TVSH

Interfejset :USB
Përkrahje e rrjetit wireless :Nuk ka
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e verdhë
Pesha :131 g

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme