• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Lexues barkodesh Qoltec 50862

Në stok
  • Referenca: URSQOCCZK0003
  • EAN: 5901878508627
  • Koha e dërgimit: 10 ditë

54,19 € me TVSH

Interfejset :USB
Përkrahje e rrjetit wireless :WiFi
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e verdhë

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme