• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

BASEUS Mbushës për veturë USB+USB-C/ 45W PD QC 4.0

Në stok
  • Referenca: ZSABSUGNI0018
  • EAN:
  • Koha e dërgimit: 10 ditë

17,37 € me TVSH

Lloji i prizës kryesore :Not applicable
Fuqia :45 W
Rryma dalëse :Nuk ka të dhëna
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e kaltër

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme