• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Printer laserik mono KYOCERA ECOSYS P3045dn

Në stok
  • Referenca: PERKYODLK0022
  • EAN: 632983042496
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

430,89 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Interfejset :LAN , USB 2.0
Sloti për kartela memorike :SDHC
Lloji i prizës kryesore :Type E
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :220 - 240 V
Madhësia e letrës :A4 , A5 , A6 , B5 , Legal , Letter
Rezolucioni maksimal i printimit :1200 x 1200 dpi
Shpejtësia maksimale e printimit bardh e zi :45 fq/min
Kohëzgjatja e printimit të faqes së parë :6 sek
Printim në të dyja anët - Duplex :Automatik
Përkrahje e rrjetit wireless :Nuk ka
Kapaciteti mujor :150 000 faqe/muaj
Ekrani i printerit :Bardh e zi
Formati maksimal i printimit :A4
Trashësia maksimale e letrës :220 g/m²
Sirtari i letrës :100 fletë
Pranuesi i letrave :250 fletë
Funksione tjera :AirPrint , Mobile printing , Printing from the cloud , Private printout , Secure printing with SSL
Toneri i zi startues (faqe A4) :6000 faqe
Ngjyra kryesore :Hiri dhe e zezë
Pesha :14,50 kg
Lartësia :295 mm
Gjerësia :380 mm
Thellësia :410 mm
Informata tjera :Niveli i zhurmës: 52 dB
Përmbajtja e paketimit :Kabllo e rrymës , Printer , Manual i përdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme