Regjistrohu duke përdorur llogaritë sociale

Ose
  • +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Projektor Acer MR.JQ811.001 (DLP/ XGA (1024x768)/ 3600 ANSI/ 20000:1)

Në stok
  • Referenca: SYSACEPBI0005
  • EAN: 4713883467162
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

437,08 € me TVSH

Aplikimi :Home cinema
Ndriqueshmëria :3600 ANSI
Kontrasti :20000:1
Fuqia e altoparlantit :3 W
Komunikimi :Me kabllo
Hyrja/dalja e zërit :Line In
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , HDMI , VGA
Interfejset :Audio , D-Sub , HDMI , USB 2.0 , USB type A
Sloti për kartela memorike :Nuk ka
Lloji i prizës kryesore :Type F
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Lloji i projektorit :Long throw
Projektimi :Projektim i përparmë
Rezolucioni bazik :XGA (1024x768)
Rezolucioni maksimal :WUXGA (1920 x 1200)
Objektivi :Distanca nga ekrani 1 – 11 m
Madhësia minimale e fotografisë :23
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Zoom total :1.1x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
HDMI :1x
Fuqia e llampës :203 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :10000 h , 6000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :4000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , D-Sub / VGA , HDMI x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Nuk ka
Niveli i zhurmës :27 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :240 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :3D Ready , Mono speaker
Përshtatet për :Univerzal
Ngjyra kryesore :E zezë
Pesha :2700 g
Informata tjera :I montueshëm në tavan
Përmbajtja e paketimit :Furnizues i rrymës

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme