• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA X400+ DLP XGA 4000 ANSI 22.000:1

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPBI0015
  • EAN: 5055387641198
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

830,13 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Nuk ka të dhëna
Aplikimi :Business , Education
Ndriqueshmëria :4000 ANSI
Kontrasti :22000:1
Fuqia e altoparlantit :10 W
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , HDMI , MHL / HDMI , S-Video , VGA
Interfejset :RJ-45 (Ethernet LAN) , RS232 , USB type A
Sloti për kartela memorike :Nuk ka
Lloji i prizës kryesore :Nuk ka të dhëna
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Projektimi :Projektim i përparmë
Rezolucioni bazik :XGA (1024x768)
Rezolucioni maksimal :XGA (1024 x 768)
Objektivi :F/2.5~2.78; f=16.91~21.6 mm , Faktori i projektimit: 1.49 - 1.93:1
Madhësia minimale e fotografisë :30.6"
Madhësia makismale e fotografisë :301.1"
Zoom total :1.3x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
HDMI :2x
Fuqia e llampës :220 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :6000 h , 8000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :5000 h
Niveli i zhurmës :29 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :266 W
Konsumi i energjisë - ECO mode :204 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :3D Ready , Kensington Lock
Ngjyra kryesore :E bardhë
Pesha :2520 g
Lartësia :96.5 mm
Gjerësia :298 mm
Thellësia :230 mm
Informata tjera :Distanca e projektimit: 1-12 m
Përmbajtja e paketimit :Bateri , Kabllo e rrymës , Projektor , Udhëzues i përdorimit , Teledirigjues , Manuali i përdorimit në CD

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme