• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA S322e DLP SVGA 3800 ANSI 22.000:1

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPBI0011
  • EAN: 5055387661172
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

374,97 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Ndriqueshmëria :3800 ANSI
Kontrasti :22000:1
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , VGA
Interfejset :USB type A
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :SVGA (800x600)
Rezolucioni maksimal :SVGA (800 x 600)
Madhësia minimale e fotografisë :28
Madhësia makismale e fotografisë :304"
Zoom total :1.1x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 40 gradë
Fuqia e llampës :203 W
Jetëgjatësia e llampës (eco) :10000 h
Jetëgjatësia e llampës (normal) :6000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite x 1 , VGA x 1
Niveli i zhurmës :27 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :225 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Amazing Color function , Auto Power Off , Mundësi funksionimi 24/7
Ngjyra kryesore :E zezë
Pesha :3000 g
Lartësia :108 mm
Gjerësia :316 mm
Thellësia :244 mm
Përmbajtja e paketimit :Bateritë , Kabllo e rrymës , Projektor , Teledirigjues , Manuali i përdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme