• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

PROJEKTOR OPTOMA ZH506 LASER e bardhë 1080p 5000 ANSI

Në stok
  • Referenca: SYSOPAPLA0002
  • EAN: 5055387662537
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

3 084,41 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Lloji :Long throw
Aplikimi :Business , Education
Ndriqueshmëria :5000 ANSI
Kontrasti :300000:1
Fuqia e altoparlantit :20 W
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm , Mikrofon
Hyrja/Dalja e fotografisë :Composite , D-Sub / VGA , HDMI , MHL / HDMI
Interfejset :RJ-45 (Ethernet LAN) , RS232 , USB
Lloji i furnizuesit të rrymës :Rrjetë
Tensioni i furnizuesit të rrymës :100-240 V
Teknologjia :DLP
Rezolucioni bazik :1080p (1920x1080)
Rezolucioni maksimal :1080p (1920x1080)
Objektivi :f = 20.913 ~ 32.626 mm
Madhësia minimale e fotografisë :28
Madhësia makismale e fotografisë :300"
Zoom total :1.6x
Rregullimi vertikal (Keystone) :+/- 30 gradë
Jetëgjatësia e llampës (normal) :30000 h
Hyrjet e fotografisë :Composite (RCA) x 1 , HDMI x 1 , HDMI / MHL x 1 , VGA x 1
Daljet e fotografisë :VGA x 1
Hyrjet e zërit :Mini jack 3.5 mm (microphone) x 1 , Mini jack 3.5 mm x 1
Daljet e zërit :Mini jack 3.5 mm x 1
Niveli i zhurmës :28 dB
Konsumi i energjisë - normal mode :341 W
Konsumi i energjisë - ECO mode :190 W
Funksionet dhe pajisjet e projektorit :Kensington Lock , Lens Shift , Password protection
Ngjyra kryesore :E bardhë
Pesha :5500 g
Lartësia :117 mm
Gjerësia :374 mm
Thellësia :302 mm
Informata tjera :Përkrahje e sinjalit 3D
Përmbajtja e paketimit :Bateri për teledirigjues , Kabllo e rrymës , Teledirigjues , Manuali i përdorimit

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme