• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Smartfon Samsung Galaxy S10e (5/8"/ 2280x1080/ 128GB/ 6 GB Canary e verdhë)

Në stok
  • Referenca: TKOSA1SMA1707
  • EAN: 8033779047251
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

728,69 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Seria e procesorit :Samsung
Numri i bërthamave të procesorit :8-core
RAM memorje :6 GB
Madhësia e ekranit :5,8"
Madhësia e ekranit :5.3 - 5.9 inch / large
Rezolucioni :2280 x 1080
Komunikimi :4G/LTE , A-GPS , Beidou , Bluetooth , Galileo , GLONASS , GPS , NFC , WiFi
Sistemi operativ :Android 9.0
Memorja e brendshme :128 GB
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Interfejset :USB type C
Lexues kartelash memorike :Po
Sloti për kartela memorike :MicroSD
Kapaciteti i baterisë :3100 mAh
Llampë LED :Po
Trashësia :7.9 mm
Kamera - prapa :16 Mpix + 12 Mpix
Video rezolucioni maksimal :3840 x 2160 px
Përkrahje 4G/LTE :Po
Materiali :Alumin , Xham
Teknologjia Quick charging :Fast Charge
Quick charge function :Po
Ngjyra kryesore :Nuk ka
Pesha :150 g
Lartësia :142.2 mm
Gjerësia :69.9 mm
Informata tjera :Të gjitha fotografitë dhe përshkrimet janë vetëm për qëllim ilustrativ

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme