• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Smartfon Samsung Galaxy S10 512GB Prism e Gjelbër (6/1"/ Dynamic AMOLED/ 3040x1440/ 8 GB/ 3400mAh)

Në stok
  • Referenca: TKOSA1SMA1756
  • EAN: 8033779047299
  • Koha e dërgimit: 10 ditë

822,95 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Numri i bërthamave të procesorit :8-core
RAM memorje :8 GB
Madhësia e ekranit :6,1"
Madhësia e ekranit :Më i madh se 6-inç / phablet
Rezolucioni :3040 x 1440
Komunikimi :4G/LTE , A-GPS , Beidou , Bluetooth , Galileo , GLONASS , GPS , NFC , WiFi
Sistemi operativ :Android 9.0
Memorja e brendshme :512 GB
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Interfejset :USB type C
Lexues kartelash memorike :Po
Sloti për kartela memorike :MicroSD
Kapaciteti i baterisë :3400 mAh
Llampë LED :Po
Trashësia :7.8 mm
Kamera - prapa :12 Mpix + 16 Mpix + 12 Mpix
Video rezolucioni maksimal :3840 x 2160 px
Materiali :Alumin , Xham
Teknologjia Quick charging :Fast Charge
Quick charge function :Po
Ngjyra kryesore :Nuk ka
Pesha :157 g
Lartësia :149.9 mm
Gjerësia :70.4 mm
Informata tjera :Të gjitha fotografitë dhe përshkrimet janë vetëm për qëllim ilustrativ

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme