• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Smartfon Samsung Galaxy Note 9 512GB e kaltër (6/4"/ Super AMOLED/ 2960x1440/ 8 GB/ 4000mAh)

Në stok
  • Referenca: TKOSA1SMA1778
  • EAN: 8801643479961
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

877,87 € me TVSH

Gjendja e produktit :I ri
Numri i bërthamave të procesorit :8-core
RAM memorje :8 GB
Lloji i ekranit :Super AMOLED
Madhësia e ekranit :Më i madh se 6-inç / phablet
Madhësia e ekranit :6,4"
Rezolucioni :2960 x 1440
Komunikimi :4G/LTE , A-GLONASS , A-GPS , Beidou , Bluetooth , Galileo , GLONASS , GPS , NFC , WiFi , Wi-Fi Direct
Versioni i bluetooth :5.0
Sistemi operativ :Android 8.1
Memorja e brendshme :512 GB
Hyrja/dalja e zërit :Kufje - stereo 3,5 mm
Interfejset :USB type C
Lexues kartelash memorike :Po
Sloti për kartela memorike :MicroSD , MicroSDHC , MicroSDXC
Kapaciteti i baterisë :4000 mAh
Llampë LED :Po
Trashësia :8.1 mm
Kamera - prapa :2 x 12 Mpix
Kamera - para :8 Mpix
Video rezolucioni maksimal :3840 x 2160 px
Valët GSM :1800 , 1900 , 850 , 900
Valët UMTS :1900 , 2100 , 850 , 900
Përkrahje 4G/LTE :Po
Materiali :Alumin , Xham
Teknologjia Quick charging :Fast Charge
Quick charge function :Po
Ngjyra kryesore :Nuk ka
Pesha :204 g
Lartësia :161.9 mm
Gjerësia :76.3 mm
Informata tjera :Të gjitha fotografitë dhe përshkrimet janë vetëm për qëllim ilustrativ

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme