• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

Kaçavidë DEWALT DCK268P2T 18V

Në stok
  • Referenca: NAKDEWWKR0007
  • EAN: 5035048643563
  • Koha e dërgimit: 7 ditë

592,06 € me TVSH

Lloji i furnizuesit të rrymës :Bateria e memorje
Materiali :Plastikë
Fuqia :460 W
Tensioni :18 V
Ngjyra kryesore :E zezë dhe e verdhë
Pesha :1,70 kg

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme