• +383 45 120 125
  • online@albus-ks.com
0,00 € 0
KATEGORITË
Të gjitha kategoritë
KATEGORITË

USB Flashdrive IMRO EDGE/64G USB (e artë)

Në stok
  • Referenca: PAMIMRFLD0014
  • EAN: 5902768015249
  • Koha e dërgimit: 10 ditë

13,10 € me TVSH

Materiali :Alumin
Ngjyra kryesore :Gold
Pesha :9 g
Lartësia :19 mm
Gjerësia :12 mm
Thellësia :6 mm
Informata tjera :Kompatibil me laptopë dhe PC

Shëno vlerësimin tënd

Produkte të ngjashme