Në këtë websajt përdorim cookies. Konfigurimet standarde të shfletuesve të internetit ju mundësojnë t'i ruani ata në pajisjet e shfrytëzuesve të fundit. Ju mund ta specifikoni ku t'i ruani ata apo t'iu qaseni atyre në shfletuesin tuaj të internetit. Vazhdimi i shfletimit tw uebsajtit pa i ndryshuar konfigurimet konsiderohet si miratim i përdorimit të tyre. Për më shumë në Cookies Policy
Shporta
Shporta Produktet 0
Total: 0,00 EUR
Kategoritë

TP-LINK [TL-ANT2408CL] Antene OMNI-DIRECTIONAL per indoor, 8dBi, 2,4GHz

çmimi me TVSH 7,31 EUR
Shifra e produktit SIETPLBAN0005
Shifra e prodhuesit
Barkodi 6935364052195
Afati i liferimit max 7 ditë
Prodhuesi TP-LINK
copë
(0)

TP-LINK [TL-ANT2408CL] Antene OMNI-DIRECTIONAL per indoor, 8dBi, 2,4GHz
Të dhëna teknike
Parametri Vlera
Pesha e përafërt bruto e paketimit 0 g
Frekuenca 2,4 GHz
Rritja energjetike 8 dBi
Pesha e përafërt bruto 66 g
Sasia për pako - përafërsisht 100 copë
Uebfaqja http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=>model=TL-ANT2408CLLink
Informata shtesë
Polarizimi Horizontal dhe vertikal
Lloji i prizës nuk eshte dhene
Lloji i konektorit RSMA
Lloji Shumedrejtimeshe
Shifra e prodhuesit TL-ANT2408CL
Përshkrimi
Vlerësimet
Duke u ngarkuar...